Titles you rated
Jojo RabbitRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
AmyRated ★ 3.5
Diego MaradonaRated ★ 3.5
SennaRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Forgotten SilverRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
S21: The Khmer Rouge Killing MachineRated ★ 4.5
The Missing PictureRated ★ 4.0
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.5