Movies
Ratings
93
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Her Blue SkyRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.0