Titles you rated
MedalistRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0