Movies
Ratings
873- Love Is ProteinRated ★ 2.5
House of GucciRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.0