Movies
Ratings
64
HelplessRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5