Titles you rated
FuryRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 3.0
Run All NightRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 1.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
The DealRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0