Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5- HeroRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5