Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5