Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 2.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The Boy Next DoorRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0