Movies
Ratings
117
ThrashRated ★ 2.0
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0- HumintRated ★ 1.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 2.5- The Price of GoodbyeRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 1.5
Missing YouRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.0