Movies
Ratings
164
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The ScentRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0