Titles you rated
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
Friends GamesRated ★ 0.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
Handa-kunRated ★ 3.0
Black CloverRated ★ 3.0- Black Clover Season 2Rated ★ 3.5
Black Clover Season 1Rated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- GintamaRated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 4.0
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.5