Series
Ratings
83
Silent Witch Chinmoku no Majo no KakushigotoRated ★ 2.0
Koujo Denka no KateikyoushiRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 1.5
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 3.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The VeilRated ★ 1.0