Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
 Genie, Make a WishRated ★ 1.0 Genie, Make a WishRated ★ 1.0
 You and Everything ElseRated ★ 5.0 You and Everything ElseRated ★ 5.0
 Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5 Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
 MIU404Rated ★ 4.0 MIU404Rated ★ 4.0
 UnnaturalRated ★ 5.0 UnnaturalRated ★ 5.0
 Wednesday Season 2Rated ★ 4.0 Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
 AemaRated ★ 3.5 AemaRated ★ 3.5
 Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0 Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
 Ghost StoriesRated ★ 3.0 Ghost StoriesRated ★ 3.0
 Glass HeartRated ★ 1.5 Glass HeartRated ★ 1.5
 Takopii's Original SinRated ★ 4.0 Takopii's Original SinRated ★ 4.0
 Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5 Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
 Chainsaw ManRated ★ 2.5 Chainsaw ManRated ★ 2.5
 Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.0 Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
 MirandaRated ★ 3.5 MirandaRated ★ 3.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 1.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0