Titles you rated
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
 BallerinaRated ★ 3.0 BallerinaRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 How to Train Your DragonRated ★ 3.5 How to Train Your DragonRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.0 The Boy and the HeronRated ★ 3.0
 Lost in StarlightRated ★ 3.5 Lost in StarlightRated ★ 3.5
 Thunderbolts*Rated ★ 3.0 Thunderbolts*Rated ★ 3.0
 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0 Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 The FallRated ★ 4.0 The FallRated ★ 4.0
 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5 Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
 Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0 Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
 WickedRated ★ 3.0 WickedRated ★ 3.0
 Look BackRated ★ 4.5 Look BackRated ★ 4.5
 A Haunting in VeniceRated ★ 2.5 A Haunting in VeniceRated ★ 2.5
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5 Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
 Flavors of YouthRated ★ 3.5 Flavors of YouthRated ★ 3.5