Series
Ratings
93 My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5 My New Boss Is GoofyRated ★ 3.5
 Our OceansRated ★ 4.0 Our OceansRated ★ 4.0
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 The ResidenceRated ★ 3.5 The ResidenceRated ★ 3.5
 My Happy Marriage Season 2Rated ★ 2.5 My Happy Marriage Season 2Rated ★ 2.5
 My Happy MarriageRated ★ 2.5 My Happy MarriageRated ★ 2.5
 YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5 YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 The Elusive SamuraiRated ★ 4.0 The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 3.5 Stranger ThingsRated ★ 3.5