Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0- GroundingRated ★ 5.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0- The Love of TrumanRated ★ 2.5
The Little SisterRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 4.0
BossRated ★ 1.0- Sky, Wind, Stars and the IslandRated ★ 3.0
- Piano PrismRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0- Works and DaysRated ★ 5.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5