Titles you rated
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 3.5
Maid Sama!Rated ★ 3.5
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0