Titles you rated
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Mr. RobotRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
FlowRated ★ 4.5
A Grin Without a CatRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5