Movies
Ratings
23
Good TimeRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
TitaneRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 1.0
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
OnceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
Santa SangreRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 3.5