Series
Ratings
44
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5