Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0