Titles you rated
- OrangeRated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0
Long VacationRated ★ 4.5- HERORated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 5.0- A LifeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5