Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0- Soldier's GirlRated ★ 4.0
Marvel One-Shot: Agent CarterRated ★ 4.5