Series
Ratings
68
GleeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Almost HumanRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5