Movies
Ratings
412
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5