Titles you rated
From Beijing with LoveRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 2.0
The Hills Have EyesRated ★ 4.0
The PuppetRated ★ 3.0
42Rated ★ 5.0
Meet DaveRated ★ 3.5
Ju-on: The Curse 2Rated ★ 4.0
Hard CandyRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 5.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 1.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Spider ForestRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 4.5- Pitch HighRated ★ 4.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 3.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
The Descent: Part 2Rated ★ 3.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 4.0