Movies
Ratings
235
The DreamersRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5