Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0