Movies
Ratings
30
New Year BluesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FameRated ★ 5.0
All That JazzRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0