Movies
Ratings
444
BrightburnRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
AnonRated ★ 1.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
ExitRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 5.0