Movies
Ratings
168
August RushRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5