Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Incomplete LifeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0