Titles you rated
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Sweetness & LightningRated ★ 5.0
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 5.0
Run OnRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 1.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5