Series
Ratings
10- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5