Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
Spider-ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0