Series
Ratings
103
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 2.0- My Fair Princess IIIRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 2.0
Give Me FoodRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.0