Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0