Movies
Ratings
196
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 1.5
FollowingRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0