Series
Ratings
133- The FrogRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
My DearestRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
RevenantRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5