Series
Ratings
222
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 1.0
Harley QuinnRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Kleo Season 2Rated ★ 3.5
Kleo Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0