Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0