Movies
Ratings
499
Extreme JobRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 2.5
Train ManRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.5- SinglesRated ★ 2.5
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5