Series
Ratings
33
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Spring Turns to SpringRated ★ 2.5
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0