Series
Ratings
156- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
From Five To NineRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.5