Titles you rated
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Other ManRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
WarRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
The Bride with White HairRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0