Series
Ratings
147
MistyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Delicious ProposalRated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
What's Up FoxRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 5.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0