Titles you rated
Red SorghumRated ★ 2.0
Raise the Red LanternRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
Fantastic PlanetRated ★ 1.0
Red Mask KF94Rated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.0
High LifeRated ★ 1.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 2.5- Witness for the ProsecutionRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
PersonaRated ★ 0.5- Dancing FrogRated ★ 2.5
CicadaRated ★ 3.5
Repo ManRated ★ 0.5
Incident in a GhostlandRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 1.5