Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 5.0
NopeRated ★ 5.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The SearchersRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
Happy EndRated ★ 2.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0