Titles you rated
WentworthRated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5- Death ParadeRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0- MonsterRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5